فنی و مهندسی

مهندسی (عمران- شیمی-کامپیوتر)

چگونه آدرس میل دیگران را پیدا کنیم؟!

زمانهایی وجود دارد که ما به دلیل های مختلف به یاد دوست های قدیمی ترمون می افتیم ، که سال ها پیش در کنار ما روی نیمکتهای کلاس می نشستند. ولی حالا دیگه نه ازش خبری دارید نه نشونی شو می دونید . حتی شاید به خارج از کشور هم رفته باشه که در این صورت پیدا کردنش سخت تر هم براتون می شه ! شاید از پیدا کردن چنین دوستی نا امید بشید ! اما ما یه روشی رو بهتون پیشنهاد میدیم که شاید به دردتون بخوره! البته چند تا شرط هم داره . اول اینکه فرد مورد نظر حتما باید یه آدرس میل برای خودش داشته باشه ، که توی این دوره زمونه کمتر کسی بدون آدرس پست الکترونیک پیدا می شه! همه حداقل یک یا چند نشانی الکترونیک دارند. دوم اینکه باید فرد مورد نظر اسم حقیقی خودش را وارد میلش کرده باشه (در قسمت مای اکانت) .خوب حالا با استفاده از سایت هایی که به شما معرفی می کنیم می تونید فرد مورد نظر خودتون رو پیدا کنید .

 

www.Infobel.be

یکی از قدیمی ترین سایت هایی می باشد که می تونه در این زمینه به شما کمک کنه ! با بهرگیری از موتور جستجوگر این سایت می تونید آدرس پست الکترونیکی مورد نظرتون رو از سراسر دنیا پیدا کنید.در واقع شما با درج کردن داده های در دسترس مربوط به شخص مورد جستجو ، در صفحه اصلی سایت ،تعیین می کنید که فرد مذکور در کجا و در تحت چه شرایطی باید جستجو شود. به عنوان مثال کدوم شهر، یا کشورو...

همچنین به عنوان نتیجه جستجو ، سایت infobel این امکان رو داره تا نشانی پستی شخص مورد نظر را برای شما ارسال کنه ! برای دریافت آدرس کامل پستی اشخاص ، ابتدا باید کاربر بک ایمیل بفرستد تا آدرس ایمیل شخص مذکور ، برایش ارسال بشه .

 

www.WhoWhere.com

در این سایت هم با وارد کردن اسم کوچک و نام فامیل افراد می تونید به راحتی آدرس پستی آنها را پیدا کنید.در این حال با انتخاب گزینه advanced می تونید حوزه جستجو رو سفارشی تر کنید ومشخصات دیگر افراد از جمله محل سکونت و غیره را وارد کنید و جستجو را راحتر و سریع تر انجام بدید. این جستجو گر از آدرس زیر قابل فراخوانی است :

www.WhoWhere.lycos.com  گفتنی است که پس از یافتن موارد مورد نظر ، آدرس های پستی اشخاص مورد نظر در کنار اسامی آنها ظاهر شده و کاربر می تواند با کلیک کردن آدرسها، باصاحبان آنها تماس برقرار کند.

 

Yahoo people search

با استفاده از این بخش از سایت یاهو برای  پیدا کردن آدرس پستی اشخاص می تونید کمک بگیرید. با وارد کردن اسم ، اسم فامیل، وحوزه ((Domain  آنها استفاده می کنیم.با انتخاب گزینه advancedمانند مورد قبل جستجو رو دقیق تر میکنیم.http://people.yahoo.com ) )

 

Netscape people finder

این هم سایت دیگه ای که می تونه به شما کمک کنه . کار با این سایت هم تقریباَ مثل بقیه هست !

امیدوارم به تونه کمکتون کنه تا گم شده های خودتون رو زود تر پیدا کنید.

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام فروردین ۱۳۸۵ساعت   توسط مریم  |